Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

24 czerwca w godz. 9-12 na targowisku miejskim w Kościerzynie odbędzie się Letnia Giełda Mam. Podczas tej edycji nie zabraknie nowości.

Tym razem organizatorka Hanna Put podjęła wspólne działania z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kościerzynie. MOPS przygotuje stoisko informacyjne dla matek, gdzie będzie można zaczerpnąć informacji na tematy związane z rodziną, m.in. poradnictwem rodzinnym, zakresem świadczeń przewidzianych dla rodzin, świadczeniami z pomocy społecznej itp.

- Będzie też prezentowany pokaz na fantomie niemowlęcia, który obrazuje, jakie urazy tworzą się w głowie dziecka na skutek zbyt silnego szarpania i potrząsania niemowlakiem - zespół dziecka potrząsanego - mówi Hanna Put. - Podczas giełdy będzie można przekazać ubranka, obuwie czy inne przedmioty dla dzieci, które następnie MOPS przekaże najbardziej potrzebującym rodzinom.

Przedstawiciele Little London by Kevin poprowadzą dla chętnych warsztaty-konwersacje w języku angielskim. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotują słodkości, które będzie można zakupić. Oczywiście jak zawsze rodzice zrobią zakupy w atrakcyjnych cenach.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!