Gryf Słupsk remisuje w Kościerzynie

Rog
To miała być wyprawa po zwycięstwo, a skończyła się podziałem punktów. Gryf Słupsk zremisował 1:1 z Kaszubią Kościerzyna

Zabrakło minuty, by Gryf wywiózł z Kościerzyny komplet punktów. W 16 minucie prowadzenie dla Gryfa zdobył Krzysztof Biegański. Po niezłej pierwszej połowie w wykonaniu Gryfa, podopieczni Wódkiewicza w drugiej odsłonie pozwolili grać rywalom w efekcie w 89 min. wyrównał Błażej Troka.

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1:1 (0:1)
0:1 Krzysztof Biegański (16), 1:1 Błażej Troka (89)

Kaszubia: Kafarski - Kosznik, Krysiński, Prokopów, Hadrysiak, Witomski (70 Damaschke), Wilma, Troka, Grzywacz, Bieliński (60 Płókarz), Sarbinowski (75 Prądziński).

Gryf: Krymowski - Sterczewski, Dworacki, Ettinger, Andrychowski, Pawluczenko, Stępień (58 Witucki), Kozłowski (81 Solecki), Gibczyński (65 Pytlak), Klimek, Biegański (75 Świdziński).