(© archiwum nm)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jaka będzie pogoda w środę, 16 maja 2018? Na Pomorzu będzie pochmurno i pojawią się przelotnie opady deszczu i burze. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 16.05.2018 i kolejne dni.Jaka będzie pogoda w środę?


W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami, ale głównie na południu i wschodzie regionu, przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów do 10 mm. Temperatura maksymalna od 19°C do 21°C, nad morzem około 16°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz w porywach do 70 km/h, północno-wschodni.

W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Okresami opady deszczu, początkowo głównie przelotne, po północy przechodzące w ciągłe. Na południu regionu zanikające burze. Prognozowana wysokość opadów do około 15 mm. Temperatura minimalna od 10°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych. W czasie burz wiatr porywisty.

Jaka będzie pogoda jutro?


W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Okresami opady deszczu, lokalnie o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów do 15 mm. Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, północny.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem porywisty, północny.

Jaka będzie pogoda na najbliższe dni?[TVN Meteo]


POLECAMY W NASZEMIASTO.PL:


Uwaga! Tutaj sprzedają „chrzczone" paliwo [lista stacji]Test MultiSelect - pytania testu psychologicznego do policjiJanusze Projektowania - najgorsze pomysły na mieszkaniaUwaga! Lista najlepszych restauracji na PomorzuNajrzadsze imiona żeńskie nadane w 2017 rokuPogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!