Kaszubia Kościerzyna rozgromiona przez żółto-niebieskich [GALERIA ZDJĘĆ]

MACIEJ WAJER
W przedostatniej kolejce rundy jesiennej IV ligi, Kaszubia Kościerzyna przegrała z Arką Gdynia.

Podopieczni Pawła Budziwojskiego nie mieli łatwego zadania, ponieważ do Kościerzyny przyjechało kilku zawodników Arki, którzy występują na co dzień w pierwszej drużynie. Nic więc dziwnego, że już po 12 minutach żółto-niebiescy prowadzili za sprawą Michała Żebrakowskiego. Biało-bordowi byli jedynie tłem dla gdyńskiego zespołu. Mimo przewagi Arki, kibice zgromadzeni na kościerskim stadionie, do przerwy nie zobaczyli już goli.

Po zmianie stron, ich oczekiwanie zostały w pełni zaspokojone. W drugiej odsłonie padło aż pięć bramek, w tym jedna samobójcza. Jak się okazało, wszystkie wpadły na konto drużyny Arki. Na listę strzelców wpisywali się kolejno: Robert Sulewski (dwa gole), Rafał Siemaszko oraz Marcus da Silva de Oliveira. Natomiast Dawid Siemko z kościerskiej drużyny skierował futbolówkę do własnej bramki. W efekcie, Arka wygrała zdecydowanie 7:0.