Sport i rekreacja z nutą patriotyzmu w gminie Stara Kiszewa

W Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Starej Kiszewie odbył się Kiszewski Marsz Flagi "Nordic Walking w Barwach Narodowych" zorganizowany przez Gminny Ośrodek, Kultury, Sportu i Turystyki w Starej Kiszewie.
Przed marszem trener personalny Patrycja Tomasik przeprowadziła z grupą wspólną rozgrzewkę oraz udzieliła podstawowych informacje dotyczące nordic walking.

Kiszewski Marsz wyruszył sprzed Gminnej Hali Sportowej do Jeziora Wygonin. Po krótkim odpoczynku grupa pomaszerowała do Zamku Kiszewskiego, gdzie odbył się poczęstunek oraz loteria z nagrodami dla osób biorących udział w marszu. Uczestnicy "Nordic Walking w Barwach Narodowych" łącznie przeszli około 12 km.

- Dziękujemy uczestnikom za udział w Kiszewskim Marszu Flagi oraz zapraszamy wszystkich chętnych na marsze nordic walking, które odbywają się w każdą środę o godzinie 17.00 (zbiórka Gminna Hala Sportowa) - mówi Karolina Baska, dyrektor GOKSiT w Starej Kiszewie.






Nadesłane: GOKSiT Stara Kiszewa

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!