To już kolejny rok, gdy morsy odwiedzają jeziora na terenie Gminy Kościerzyna. Tym razem jest im dużo łatwiej - dzięki nowej infrastrukturze powstałej w ramach projektu "Stolemowe Szlaki" mogą skorzystać z domku ratownika oraz nowych stołów i ław.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Liczne grono miłośników zimnych kąpieli spędziło czas nad Jeziorem Dobrogoszcz.

Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się rozgrzewką, po której wszyscy chętni zanurzyli się w zimnej wodzie Jeziora Dobrogoszcz. Po kąpieli przyszedł czas na spotkanie i rozmowy przy ognisku. Warto zaznaczyć, że wśród morsów są też miłośnicy kąpieli z Dobrogoszcza.

Kościerski Klub Morsów "Forrest Gump" zaprasza wszystkich chętnych, nie tylko członków Klubu. Chciałbyś spróbować przygody z morsowaniem, jednak masz wątpliwości? Ciebie również zapraszamy; przyjdź i zobacz na własne oczy, porozmawiaj - z pewnością przekonasz się do tej formy aktywności. Do zobaczenia w najbliższą niedzielę!

Kolejne kąpiele:
27.10 - Dobrogoszcz Jezioro Dobrogoszcz, godz. 13.00
03.11 - Dobrogoszcz Jezioro Dobrogoszcz
10.11- Kościerzyna Jezioro Gałęźne
11.11 - Kościerzyna Jezioro Gałęźne
18.11 - Łubiana Jezioro Graniczne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!