Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

24 czerwca na scenie Letniego Falowania w Wielu wystąpią czołowe polskie zespoły reggae.

Dziesięć lat temu na malowniczym Półwyspie Lipa rozpoczęła się historia Letniego Falowania, które jest wyjątkowym festiwalem na koncertowej mapie Polski. Impreza po trzech latach przeniosła się do Wiela nad Jezioro Wielewskie i w tym roku świętuje swój jubileusz. Letnie Falowanie to festiwal rodzinny. Co roku Wiele odwiedzają fani reggae z całej Polski, rodzice, dzieci i młodzież. Bliskość jeziora, pozytywna muzyka i ciepła, kameralna atmosfera sprawiają, że trudno ten festiwal porównać z innymi.

24 czerwca na scenie Letniego Falowania wystąpią czołowe polskie zespoły reggae: legendarna Jafia, która zaskakuje nowym stylem, uwielbiany przez wielewską publiczność Damian Syjonfam & D’Roots Brothers oraz najbardziej energetyczny polski zespół reggae, czyli Tabu. Nie zabraknie również debiutantów, bowiem jako pierwsza zaprezentuje się grupa Big Up!, która wydała w tym roku swój debiutancki, bardzo udany album. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Muzyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!