Zobacz galerię zdjęć z uroczystej kolacji w Barze Zigi w Kościerzynie - po kuchennych rewolucjach.

Dawny Zajazd Parada zupełnie się zmienił.

Zobacz nową rewolucję:Bar Zigi Kościerzyna

Komentarze (161)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

e (gość) (ida)

Pani właścicielko! Ładnie to tak się podszywać pod innych i pokazywać swój parszywy charakter w powyższej wypowiedzi!? "swojim"- może należałoby się podszkolić w języku polskim...? P

przejezdni (gość) (mario)

Kurczak dobry prawda ,ale wystrój KOSZMARNY! jakaś cerata na starym meblu !! chyba myślą że tak ładnie ,a to jest strasznie niechlujne

ida (gość) (kasztin)

synowa to przykład karierowiczki ma z wyglądu 50 lat i żadnych osiągnięć. Czychała i czycha na teściów majątek .Mieszka u teściów -gdzie teściowie nie mogą wejść na metraż który zbudowali-sama mówiła w programie.Teściowie u niej nie mieszkają więc jak nie odpowiadają niech się wyprowadzi.Teściowie w jej warsztat i dom się nie wpieprzają . Synowa powinna rządzić swojim majątkiem jakjest taka bystra ,a nie wpieprzać sie w biznes teściów. Jeżeli ktoś z sąsiadów zygiego czyta te durnoty co pisze kasia i jej rodzina niech pokaże ,bo na 100% oni tego nie widzą - szkoda.

daro (gość)

byłem tam na początku sierpnia 2014 r. - miała być połówka kurczaka ale zabrakło, porządek również pozostawia wiele do życzenia

fifi (gość)

minęło trochę czasu od emisji programu ciekawa jestem czy Pani Kasia odważyła się otworzyć cos sama ? jest teraz tyle możliwości z unii ..........w głębi serca mam nadzieję ze wsciekła baska poniosła konsekwencje swojego charakteru i dziś ...i do dziś jest bojkotowana za swoją pazerność !!! ta kobieta do grobu zabierze te stare gary

Ryś (gość)

najgorsi są tacy przedsiębiorcy co za komuny dorobili się na hot-dogach z pieczarkami albo smażonych błękitkach i nie mogą się od 25 lat nie mogą się odnaleźć w innych okolicznościach przyrody :-)

gość (gość) (7199)

Teściowa- żebyć się nie zadławiła tą chytrością... trochę szacunku dla synowej, że w ogóle zechciała wejść do rodziny chodzącej pod dyktando takiej sekutnicy...

Anna K- Ostrowska (gość) (7199)

A niby na co teściowie zapracowali, bo TO co widziałam w programie, to o zgrozzzo... nie przypominało to nawet lokalu- bardziej opustoszały, stary i obleśny sklep masarniczy. Jeśli TO nazwać interesem ich życia- to gratuluję dorobienia się speluny i odkładania z tego interesu na starość :P Synowa zapraszając Magdę Gessler po prostu zawalczyła o uratowanie ich chadziajstwa... więc widocznie ma jaja i świetnie by zarządzała ( nie mylić z rządziła) obecnym miejscem... Ale skoro synowa to nie rodzina, to nie... miłego bankructwa życzę :)

4509 (gość)

Widzę , że synowa przez znajomych idzie na całość -gdzie jest syn ,czy zgadza się na okradanie rodziców ,niech nie myśli że jego żonka zajmie się nim a już nie ma mowy jego rodzicami. To jest brzydka pani -myśli że będzie żyć 100 lat,jej dzieci dadzą jej w kość bardziej jak ona teściom.Teść i teściowa zapracowali sobie na to co mają - i to jest ich a nie synowej -Do roboty SYNOWA!!!!

7199 (gość) (żona Kaszuba)

młodzi ludzie znają obsługę internetu i piszą,że synowa ma rację .Otóż nie bo jak chce mieć biznes to niech otworzy swój ,a nie teściowej zabiera . Teściowa i tak dużo dała ,może mama synowej też coś da? Teściowa powinna zarobione pieniądze odkładać na starość ,a biznes też sprzedać na dożycie ,bo na synową niech nie liczy. jak ktoś to czyta niech przekaże tej Pani i teściowi bo zginą z kretesem jak postawią na synka i synową. nie wiem czynmają więcej dzieci,ale te o których mowa w programie- o zgrozo!!!!

miszcz (gość)

To babsko o paskudnym charakterze przypomniało mi, dlaczego od 8 lat nie rozmawiam z matką... fuj

Zawiedziony Klient (gość)

Niestety w otrzymanym posiłku znalazł się niezamawiany włos z resztą nie jeden.Było czuć silny zapach spalenizny.moja koleżanka poprosiła pudełko bo chciała wziąć na wynos ale zamiast pudełka dostała torbę z foli aluminiowej.

mhm (gość)

pani Barbara jeszcze nie wie, że jak legnie na starość w piernatach, to syn i synowa powiedzą jej - 'ale my nie chcemy opiekować się starą babą, my chcemy jeszcze ŻYĆ', tak jak ona 'chce jeszcze zarabiać' :) z kasy, którą tam natrzepała, mogłaby żyć do końca życia pewnie, ale nie-e-e-e - no to powodzenia :D za rok to upadnie, wszyscy zapomną, Kaśka wypnie du*ę - i dobrze! zakładaj swój biznes, Kaśka, masz podstawy, ludzie Cię lubią, wylpłyniesz na fali popularności, a masz dobre serce, uda się :)