Piotr Kowalewski, przewodnik beskidzki zaprasza na wycieczkę z nartami biegowymi po Wzgórzach Szymbarskich. Początek - Piotrowo, gmina Somonino, godz. 9. Można za darmo wypożyczyć sprzęt - buty, narty, kijki - dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Trzech Wsi Kaszubski Zakątek i Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Somoninie.

Pùrdżi na Szimbarsczich Górach czyli Narty na Wzgórzach Szymbarskich są propozycją na aktywne sobotnie przedpołudnie.

Zapraszam na wycieczkę z nartami biegowymi po Wzgórzach Szymbarskich. Spotykamy się we wsi Piotrowo, przy dawnej szkole, dzisiaj świetlicy - zaprasza Piotr Kowalewski, przewodnik turystyczny po Kaszubach. - Jeśli pogoda i grubość pokrywy śnieżnej będzie nam sprzyjała, przejdziemy/przebiegniemy się przez Gęsie Góry do Drozdowa i pod Szwedzką Górę leśnymi drogami.

Jeśli ktoś nie ma sprzętu buty, narty, kijki są do dyspozycji za darmo dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Trzech Wsi Kaszubski Zakątek i Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Somoninie.
Wymagane ciepłe ubranie - warto mieć ciepły napój w termosie.

Wymagane zgłoszenie drogą mailową, ze względu na ograniczoną ilość sprzętu.
kontakt@wanoga.eu
Należy podać rozmiar buta i ewentualnie wzrost.

UWAGA: W razie niesprzyjających warunków w piątek wieczorem 19.01.2018 wydarzenie może zostać odwołane.

Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!