Ośmioro zawodników walczyło o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa

W Gminnej Hali Sportowej oraz na boisku wielofunkcyjnym przy ZKiW w Starej Kiszewie odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa.

W rywalizacji udział wzięło ośmioro zawodników. Turniej rozgrywany był w grupach do wygranego 1 seta, w walce o podium do 2 setów.

Zawodnicy zostali podzieleni do dwóch grup drogą losowania. Dwie osoby z grupy awansowały do dalszej fazy rozgrywek. Turniej stał na wysokim poziomie i odbywał się w przyjacielskiej atmosferze. Po ponad pięciu godzinach zmagań udało się wyłonić zwycięzcę zawodów.

I miejsce zdobył Paweł Kurszewski, II - Janusz Chmurzyński, III - Mateusz Adamczyk

Wyróżnienia otrzymali: Wojciech Formela, Mateusz Gołuński, Sławomir Rompkowski i Krystian Pałubicki. Puchary, dyplomy oraz upominki zostały wręczone przez Sekretarza Gminy Stara Kiszewa Andrzeja Hinc. Warto wspomnieć, że w Turnieju wzięły udział osoby nie tylko z naszej gminy ale także z Lipusza, Czerska, Kościerzyny i Stężycy.

Gratulujemy Zwycięzcom. Dziękujemy zawodnikom za udział oraz uczniom z ZKiW w Starej Kiszewie za pomoc w organizacji Turnieju.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!