(© Dominika Gayda-Pimlott)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dużo słońca, mało wiatru i ciepło - to będzie piękny, letni dzień na Pomorzu.

Jak informują synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w poniedziałek, 19.06.2017 r. w dzień zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna: od 25°C do 27°C, nad samym morzem od 20°C do 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.

Prognoza pogody na poniedziałek 19 czerwca dla Pomorza:


[x-news]

W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane, stopniowo wzrastające do dużego. Nad ranem, w strefie nadmorskiej możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 14°C do 16°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni skręcający na południowo-zachodni.

We wtorek w dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, miejscami burze. Miejscami opady deszczu o natężeniu umiarkowanym. Temperatura maksymalna od 25°C do 27°C, nad morzem od 20°C do 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, południowo-zachodni, skręcający na północno-zachodni. W czasie burz możliwe porywy do 70 km/h.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 9°C do 12°C. Wiatr umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.

[IMGW/PIB]

Pogoda

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!