Wybieramy Małą Miss i Małego Mistera Karnawału 2014! Zapraszamy dzieci na bal!

Zapraszamy Czytelników do naszej zabawy, w której będziemy wybierać Małą Miss i Małego Mistera Karnawału 2014 r. Wszystkie dzieci, które zostaną zgłoszone do plebiscytu, zaprosimy wraz z rodzicami w karnawałowy bal!

Plebiscyt będzie trwał do 25 lutego. Zgłoszenia kandydatur będą przyjmowane do 14 lutego włącznie, ale już od 7 lutego będzie można głosować za pomocą SMS-ów.

Zdjęcia uczestników będziemy prezentować w Gryfie Kościerskim oraz na naszej stronie www.koscierzyna. naszemiasto.pl. Warto dodać, że miss i mister mogą liczyć na korony i nagrody. Ich wspólne zdjęcie ozdobi okładkę Gryfa Kościerskiego. Będzie to wspaniała pamiątka dla całej rodziny. Dodatkowo finałem naszej akcji będzie wspaniały bal karnawałowy dla wszystkich dzieci, które wezmą udział w naszej zabawie. W tym roku karnawał jest wyjątkowo długi i z pewnością warto skorzystać z okazji i pobawić się wspólnie z dzieckiem.
 
Zachęcamy rodziców do nadsyłania zdjęć swoich pociech. Wiele osób ma w swoich zbiorach  pomysłowe zdjęcia swoich dzieci.
∨ Czytaj dalej

Mogą to być fotografie w ciekawym przebraniu, z wyjątkową miną, zabawne, kolorowe, piękne, niepowtarzalne, ważne dla rodziców lub takie, które najbardziej podobają się naszemu dziecku. Warto się nimi podzielić. Ich publikacja w naszym tygodniku będzie z pewnością wspaniałą pamiątką dla całej rodziny.


Plebiscyt będzie organizowany w kilku grupach wiekowych: Mała Miss Karnawału 2014 - grupa wiekowa  2 - 5 lat, Mały Mister Karnawału 2014 - grupa wiekowa  2 - 5 lat oraz Mała Miss Karnawału 2014 - grupa wiekowa  6 -10 lat i Mały Mister Karnawału 2014 - grupa wiekowa  6 - 10 lat. Kandydaturę może zgłosić wyłącznie rodzic lub opiekun dziecka przesyłając formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem dziecka.

SPRAWDŹ WYNIKI I GŁOSUJ NA FAWORYTÓW

Mała Miss - 2 do 5 lat

Mała Miss - 6 do 10 lat

Mały Mister - 2 do 5 lat

Mały Mister - 6 do 10 latDOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Warto wziąć udział w naszej zabawie. Czekają atrakcyjne nagrody! Każde zgłoszone do plebiscytu dziecko będzie miało możliwość wzięcia udziału w  balu karnawałowym, który odbędzie się 1 marca w sali balowej w Zajeździe nad Stawem w Grabówku (gm. Nowa Karczma). Na wszystkich uczetników czekać będzie słodki poczęstunek i napoje.
Na zwycięzców każdej z czterech kategorii będzie czekać profesjonalna sesja fotograficzna w studio Ireneusza Hinca w Kościerzynie i pamiątkowy album od studia.

Laureaci II miejsc mogą liczyć na 3-osobowe zaproszenia do Agua Centrum w Kościerzynie. Dzień spędzony w wodnym centrum rozrywki będzie atrakcją dla całej rodziny.

Laureaci III miejsc otrzymają planszowe gry edukacyjne, ufundowane przez firmę Rebel.pl, dystrybutora rozwojowych gier dla dzieci.

Wybierz kategorię