Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Szykuje się wielkie, kulinarne święto w rytmie muzyki. Już 1 lipca o godz. 15 na stadionie w Starej Kiszewie odbędzie się IV Festiwal Kiszewskie Smaki.

Na scenie muzycznej gościć będzie Zespół Żuki. Artyści wystąpią o godz. 19, natomiast o godz. 21 zaplanowano koncert Zespołu Playboys.
Festiwal Kiszewskie Smaki to doskonałe miejsce, by poznać kulinarne dziedzictwo regionu. Każdego roku towarzyszy mu inny temat przewodni. W tym roku będą to ziemniaki. W kulinarny świat zabierze uczestników Mariusz Gachewicz z zespołem. W Starej Kiszewie będzie można spróbować m.in. ziemniaków z omastą, w mundurkach, kartoflanki i wielu innych potraw. Na uczestników czekać będzie również pieczony dzik. Bardzo ciekawym punktem programu jest również pokaz Carvingu w wykonaniu Bogumiły Rogowskiej i Adriana Jaworskiego. O godz. 20.30 zaplanowana jest wielka degustacja gulaszu z sarniny z kluskam.

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!