Wybierz region

Wybierz miasto

  13.02 | LAST WEEKEND OF CARNIVAL

  Pub Baza 84
  Kościerzyna, ul. Rynek/10, +48 66 503 58 93

  21:00 Piątek, 13 lutego

  • Brak informacji o cenie

  W ostatni piątek karnawału zapraszamy Was na wyjątkowe muzyczne wydarzenie podczas, którego będziecie mogli posłuchać rożnych odmian muzyki house.

  Tego wieczoru usłyszycie znany i lubiany duet djs’ki MIT (Haman & TomTo) z legendarnego sopockiego klubu Sfinks700. Chłopaki tylko w 2014 roku mieli okazje zagrać na nie jednej scenie obok naprawdę mocnych nazwisk światowej sceny klubowej takich jak choćby: Anja Schneider, Ben Pearce, Terry Francis, Tom Flynn czy Doctor Dru a także na Festiwalu Open'er w Gdyni.

  Muzyczne wsparcie zapewni MAJAKOV (Electronic Revolution / Malbork) oraz BDB (Tczew)

  Tego wieczoru czekają na Was liczne niespodzianki na barze: 50% OFF dla Pań na drinki na barze do godz: .23:00 do każdej zakupionej butelki alkoholu sok gratis! A dla tych, którzy obchodzą urodziny w piątek 50zł do odebrania w barze! Tego nie można przegapić!

  13.02 (PIĄTEK) OSTATNIA WEEKEND KARNAWAŁU

  Music: (deep, tech house)

  Dj’s: MAJAKOV (Electronic Revolution / Malbork) MIT (Sfinks700 / Trójmiasto) BDB (Tczew)

  start: 21:00

  Wstęp: do godz.: 23:00 - 10zł po godz.: 23:00 - 15zł

  bio: MIT to dj’ski duet który tworzą :Michał Chamski - Haman i Tomasz Dąbrowski – TomTo. Można by powiedzieć, że od dziecka byli na siebie skazani. Wychowywali się na jednym podwórku, mieszkali nawet w tej samej klatce. I choć wcześniej występowali solo, ich muzyczne losy z czasem zaczęły się łączyć. Powstały w 2009 roku duet o nazwie MiT okazał się świetnym posunięciem. Z podwójną siłą zaczęli podbija serca słuchaczy i bywalców zwłaszcza trójmiejskich klubów. Dzisiaj, pomimo wielu sukcesów (od 2011 roku na przykład duet może poszczycić się rezydenturą sopockiego klubu Sfinks700), chłopaki zachowali własne muzyczne idee i pokorę do tego, co robią. Traktują muzykę jako sposób na realizowanie swoich pasji. Doskonale wyselekcjonowane numery sprawiają, że ich sety brzmią zawsze świeżo i unikatowo. Chłopaki mieli okazję dzielić decki z naprawdę mocnym nazwiskami, takimi jak Henrik Schwarz, Daniel Dexter, Anja Schneider, Burnski, Marti Dawson czy tez Ame…

  more:

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?