Wybierz region

Wybierz miasto

  Promocja książki Antoniego Wenckiego i Kościerskich pt. „Orkiestra Begama i moje życie”

  Stary Browar
  Kościerzyna, ul. Słodowa/3, +48 73 070 01 11

  18:00 Poniedziałek, 22 czerwca

  • Wstęp wolny

  Promocja książki Antoniego Wenckiego i Kościerskich Zeszytów Muzealnych.

  Serdecznie zapraszamy dnia 22 czerwca o godz. 18.00 do Starego Browaru Kościerzyna na promocję książki pt. „Orkiestra Begama i moje życie” autorstwa pana Antoniego Wenckiego, wieloletniego kapelmistrza Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Begama” działającej przy Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Kościerzynie. Szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które kiedykolwiek występowały w Orkiestrze oraz te z nią związane.

  Z pewnością odnajdą one siebie na łamach liczącej blisko 370 stron bogato ilustrowanej publikacji. Spotkanie z kapelmistrzem i przyjaciółmi będzie również doskonała okazją do wspomnień. W drugiej części spotkania odbędzie się promocja 9 numeru Kościerskich Zeszytów Muzealnych.
  Serdecznie zapraszamy,

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Głośne i kontrowersyjne...cytaty roku 2018 Kto to powiedział? QUIZ