Kościerskie szczypiornistki przegrywają z Ruchem Chorzów [GALERIA ZDJĘĆ]

Podopieczne Dariusza Męczykowskiego po zaciętej batalii musiały uznać wyższość drużyny z Chorzowa.

W ostatnim meczu rundy zasadniczej spotkały się zespoły z dolnej części tabeli, co zapowiadało zacięta rywalizację. Tak też się stało. W pierwszej połowie nieco lepsze były zawodniczki Ruchu, które po 30 minutach prowadziły 13:10. Po zmianie stron, mecz nabrał rumieńców, ponieważ zespołowi z Kościerzyny udało się zniwelować straty z pierwszej części, a nawet wyjść na prowadzenie. Końcówka spotkania należała jednak do przyjezdnych, które zanotowały zwycięstwo 25:23.