Mała Miss Karnawału (2 - 5 lat) - Kościerzyna

Zgłoś dziecko do udziału w plebiscycie!

Pamiętaj, że kandydaturę może zgłosić wyłącznie rodzic lub opiekun dziecka wypełniając zamieszczony poniżej formularz zgłoszeniowy i załączając zdjęcie lub zdjęcia dziecka (możesz załączyć max. 8 zdjęć). Dokonanie zgłoszenia kandydatury dziecka oznacza zapoznanie się z regulaminem plebiscytu oraz jego pełną akceptację.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:
- w polu ''Nazwa'' formularza zgłoszeniowego - imię i nazwisko dziecko
- w polu ''Opis'' formularz zgłoszeniowego - imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy opiekuna dziecka, a także datę urodzenia dziecka (dane tylko do wiadomości redakcji)

Warto wziąć udział w naszej zabawie. Czekają atrakcyjne nagrody! Na zwycięzców plebiscytu czeka główna nagroda - profesjonalna sesja fotograficzna dla dziecka. Za zajęcie drugiego miejsca można zdobyć 3-osobowe zaproszenie do AQUA Centrum w Kościerzynie. Dzień spędzony w wodnym centrum rozrywki będzie atrakcją dla całej rodziny. Laureaci III miejsc otrzymają planszowe gry edukacyjne, ufundowane przez firmę Rebel.pl, dystrybutora rozwojowych gier dla dzieci.

Każde zgłoszone do plebiscytu dziecko będzie miało możliwość wzięcia udziału w balu karnawałowym, który odbędzie się 1 marca w sali balowej w Zajeździe nad Stawem w Grabówku (gm. Nowa Karczma). Na wszystkich uczetników czekać będzie słodki poczęstunek i napoje.

Regulamin plebiscytu

Ostatnie plebiscyty

Quiz

Którą postacią z Przyjaciół jesteś? [QUIZ]

Inne plebiscyty

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.