Siatkówka kobiet. Finał już w sobotę

(mar)
Belferki w drodze do finału kościerskiej ligi piłki siatkowej pokonały Victorię (w tle). Fot. Marcin Modrzejewski
W sobotę rozstrzygną się losy tegorocznej edycji Ligi Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Burmistrza Kościerzyny. Turniej rozpocznie się o godz. 12.30 w sali Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie.

W finale imprezy wystąpią zespoły Belferek Kościerzyna i Kiszewianek, które w ubiegłym tygodniu pokonały swoje rywalki, 3:1 - Victorię oraz 3:2 - LO (te dwie drużyny walczyć będą o miejsce trzecie).
Około godz. 17 odbędzie się uroczyste podsumowanie tego sezonu, a Zdzisław Czucha, burmistrz Kościerzyny, wręczy najlepszym drużynom puchary.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?