Ciągle pracują nad formą

wm
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Remus wystąpili podczas Biegu św. Dominika, który odbył się w Gdańsku. Chociaż miejsca, które zajęli nasi reprezentanci nie należały do najlepszych, to i tak występ w tej imprezie z pewnością się przydał, ponieważ zawodnicy mogli sprawdzić swą formę.

Kamil Wołoszyk oraz Mateusz Kąkol startowali na dystansie 5 kilometrów. Pierwszy z nich zajął 11 miejsce, natomiast drugi uplasował się na 15 pozycji. Pierwsze miejsce zajął Litovzik Sapten z Białorusi.

Monika Czapiewska pobiła kolejny rekord

Warto jednak wspomnieć, że wspomniany bieg ukończyło prawie 500 zawodników. Niejednokrotnie pisaliśmy, że zawodnicy Remusa bardzo intensywnie pracują podczas tegorocznych wakacji. Świadczyć o tym może także obóz kondycyjny zorganizowany we Wdzydzach Kiszewskich. To właśnie tam trenowali podopieczni Wojciecha Pobłockiego. W czasie zgrupowania dużo uwagi poświęcono kondycji fizycznej a także elementom szybkościowym. Obóz był traktowany jako przygotowanie do startów we wrześniu. W tym miesiącu odbędą się m.in. Mistrzostwa Okręgu Młodzików oraz Mały Memoriał J. Kusocińskiego.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?