Drużyna gości z Pniew lepsza od kościerskich piłkarzy [GALERIA ZDJĘĆ]

MACIEJ WAJER
W hali sportowej w Wielkim Klinczu rozegrano towarzyskie spotkanie pomiędzy drużyną z Pniew, a reprezentacją najlepszych zawodników kościerskiej halówki.

Hala sportowa w Wielkim Klinczu była wypełniona po brzegi, a zgromadzeni w niej kibice nie mogli narzekać na nudę, ponieważ łącznie zobaczyli aż dziesięć bramek. Na przeciwko siebie stanęły reprezentacje Pniew, drużyny, która występuje na co dzień w Ekstraklasie Futsalu oraz kościerskiej halówki. Od pierwszych minut spotkania, nieco lepiej prezentowali się goście, którzy zamknęli rywali na ich własnej połowie. Natomiast kościerscy piłkarze co jakiś czas straszyli przyjezdnych niebezpiecznymi kontrami. Jednak to goście z Pniew, jako pierwsi cieszyli się ze zdobycia bramki. Padła ona w 8 minucie meczu. Do przerwy przyjezdnym udało się jeszcze dwukrotnie pokonać bramkarza kościerskiej drużyny. Po zmianie stron, na parkiecie nadal dominowali piłkarze z Pniew, którzy z biegiem czasu zdobywali kolejne bramki. Ostatecznie wygrali 8:2. Bramki dla kościerskiego zespołu zdobyli Sebastian Kulas oraz Tomasz Gierszewski. Dodajmy na koniec, że obydwa zespoły rywalizowały o Puchar Przyjaźni.