Kaszubia Kościerzyna remisuje z żółto-niebieskimi [GALERIA ZDJĘĆ]

Maciej Wajer
Zespół kościerskiej Kaszubii przed własną publicznością zremisował z drugą drużyną Arki Gdynia.

Od pierwszego gwizdka sędziego Kaszubia była dominującym zespołem. Swoją przewagę potwierdziła bramką zdobytą w 7 minucie. Doskonałe dogranie Błażeja Troki wykorzystał Sebastian Dziadkowiec, który nie dał szans bramkarzowi Arki. W kolejnych minutach biało-bordowi nie tracili tempa i w 18 min. podwyższyli na 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Sikora. Pod koniec pierwszej połowy drużyna gości wywalczyła rzut karny, którego na bramkę zamienił Daniel Chmielnicki. W efekcie, pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 2:1 dla Kaszubii.

W drugiej odsłonie kibice zgromadzeni na stadionie w Kościerzynie zobaczyli jedną bramkę. W 70 min. strzelił ją zawodnik Arki - Daniel Chmielnicki. Mimo okazji z obu stron, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki i obie ekipy musiały się podzielić punktami.