Kościerski Sokół poległ w starciu z Nielbą Wągrowiec [GALERIA ZDJĘĆ]

Po świetnym widowisku, obfitującym w wielkie emocje, Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna uległ na własnym terenie Nielbie Wągrowiec.

W meczu na szczycie I ligi piłki ręcznej mężczyzn grupy A, kościerski Sokół we własnej hali podejmował lidera tabeli - Nielbę Wągrowiec. Od pierwszych minut meczu, kibice zgromadzenie w kościerskiej Sokolni mogli podziwiać świetne widowisko. Do 20 mnuty oba zespoły wymieniały się ciosami. Później dwubramkową przewagę wypracował Sokół i nie oddał jej do końca pierwszej połowy, która zakończyła się wynikiem 13:11.

Po zmianie stron, obraz gry nie uległ zmianie. Nadal na parkiecie toczyła się wyrównana walka. Jednak z biegiem czasu, to przyjezdni byli stroną dominującą, co przełożyło się na wynik w 49 min, meczu, który wynosił 23:19. Sokół rozpoczął szaleńczy pościg, ale podopiecznym Andrzeja Gryczki udało się jedynie doprowadzić do stanu 26:25. W rezultacie, komplet punktów wywieźli szczypiorniści Nielby.