Kościerzyna. Szczypiorniści Vetrex Sokoła przegrali w stolicy z AZS Politechniką 27:28 (10:12).

wm
Szczypiornistom Vetrex Sokoła nie udał się wyjazd do Warszawy, kościerski zespół przegrał w stolicy z AZS Politechniką 27:28 (10:12). To druga z rzędu porażka naszych zawodników.

Mecz z Politechniką zaczął się od trafienia przyjezdnych, i jak się później okazało było to pierwsze i jedyne prowadzenie szczypiornistów Vetrex Sokoła w tym spotkaniu. Później warunki gry dyktowali warszawianie, którzy przez pierwszą połowę prowadzili jedną lub dwiema bramkami. Przewaga wzrosła jeszcze po przerwie. Kiedy wydawało się, że miejscowi pewnie zmierzają do trzeciego zwycięstwa w sezonie, zawodnicy z Kościerzyny podjęli walkę. Niestety mimo starań zespół Igora Stankiewicza musiał po raz kolejny przełknąć gorycz porażki.
Po trzech kolejkach spotkań Sokół z dwoma punktami zajmuje siódme miejsce w tabeli. Jutro o godz. 18 w Kościerzynie mecz z AZS Bydgoszcz.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?