Lipusz. Udane Mistrzostwa Lipusza w grze podwójnej w tenisie ziemnym. Sprawdź, jak poradzili sobie zawodnicy

Edyta Łosińska-Okoniewska
Sześć par walczyło o zwycięstwo podczas mistrzostw w Lipuszu. Po emocjonującej walce na punkty wygrana powędrowała do Roberta Klasy i Łukasza Woźniaka. Doceniono także najstarszych medalistów!

Sportowe emocje sięgnęły zenitu podczas XIX Mistrzostw Lipusza w grze podwójnej w tenisie ziemnym. Do turnieju zgłosiło się 6 par. Zawodnicy zostali podzieleni na 2 grupy, z których wyłoniono półfinalistów.

Trzecie miejsce zajęła para Mirosław Stolc/Stanisław Szulta pokonując zeszłoroczną brązową parę Pawła Moczadło/Tomasza Pruskiego 6:3 / 6:3. Zawodnicy zdobyli jednocześnie tytuł najstarszych medalistów w historii lipuskich rozgrywek deblowych.

Po zaciętym finale tytuł zdobył debel Robert Klasa/Łukasz Woźniak, którzy po obronieniu 5 piłek meczowych pokonali Pawła Kurszewskiego i Tomasza Piekarskiego 7:5 / 4:6 /7:6 (11:9).