Mistrzostwa Lipusza w grze pojedynczej w tenisie ziemnym. Zobacz, kto zwyciężył turniej!

Edyta Łosińska-Okoniewska
Na lipuskich kortach spotkali się miłośnicy tenisa. W rywalizacji uczestniczyło 16 osób. Zwycięzca mógł być tylko jeden!

Tenis w Lipuszu

Już od ponad 30 lat miłośnicy tenisa biorą udział w Mistrzostwach Lipusza w grze pojedynczej. Do turnieju zgłosiło się 16 tenisistów z Lipusza, Dziemian, Kościerzyny, Bytowa, Czerska, Redy i Gdańska.

Po zaciętych półfinałach, w finale, podobnie jak przed rokiem, spotkali się: Tomasz Piekarski i Tomasz Szyszka. Ponownie zwycięzcą został Tomasz Szyszka wygrywając 6:0/6:0. Trzecie miejsce wywalczył Marcin Bekisz wygrywając z Mateuszem Knopikiem 6:4/6:4.

18 września na kortach w Lipuszu zostaną rozegrane mistrzostwa w grze podwójnej. Organizatorzy zapraszają chętne pary.