Mistrzyniami województwa pomorskiego zostały piłkarki Szkoły Podstawowej nr 6 w Kościerzynie ZDJĘCIA

Joanna Surażyńska
Mistrzyniami województwa pomorskiego zostały piłkarki Szkoły Podstawowej nr 6 w Kościerzynie fot. Mateusz Słodkowski
Drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 6 w Kościerzynie zwyciężyła w Finale Wojewódzkim Pucharu Tymbarku.

Nasze zawodniczki rywalizowały w kategorii U-8 i zostały Mistrzyniami Woj. Pomorskiego. Trzeba również dodać, że najlepszą zawodniczką turnieju została Iga Reichel z SP nr 6 w Kościerzynie, natomiast wszystkie dziewczyny zasługują na wielkie gratulacje, bo postawa każdej z nich to wielki sukces całej drużyny.