Oferty pracy w firmie BOTRANS Sp.z o.o.

Artykuł sponsorowany
Poszukujemy młodych kreatywnych ludzi którzy chcą podjąć pracę w dynamicznie działającej firmie spedycyjnej BOTRANS Sp.z o.o. na stanowisku:

Opis stanowiska:
- Pozyskiwanie zleceń transportowych,
- Planowanie i organizacja przewozów międzynarodowych i krajowych,
- Ustalanie warunków transportu,
- Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i klientami oraz optymalizacja kosztów spedycyjnych,
- Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych naszym Kontrahentom.

Wymagania:
- Własny portfel klientów,
- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
- Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań,
- Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków,
- Dobra orientacja w przepisach spedycyjnych,
- Umiejętność radzenia sobie ze stresem,
- Doskonała komunikatywność, umiejętność negocjowania,
- Łatwość nawiązywania kontaktów,
- .Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:

- Stabilną, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Pracę w zgranym zespole,
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- Umowę o pracę,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

- Praca pod nadzorem Opiekuna,
- Organizacja transportów samochodowych,
- Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
- Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych,
- Zapewnienie wysokiej jakości usług naszym Kontrahentom.

Wymagania:
- Mile widziana komunikatywna znajomość drugiego języka obcego (niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, czeski),
- Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
- Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C + E,
- uprawnienia ADR podstawowe (można uzupełnić po podjęciu współpracy),
- niekaralność, dobra reputacja,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
- 2-3 miesięczne szkolenie praktyczne w transporcie międzynarodowym z naszym kierowcą,
- pracę na terenie Europy,
- pojazdy: MERCEDES,
- atrakcyjne wynagrodzenie (0,50 – 0,60 pln za każdy kilometr) na podstawie umowy o pracę.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres:
Spedycja Botrans Sp. z o.o.
83-400 Kościerzyna, ul. Drogowców 12,
lub pocztą elektroniczną: [email protected]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Oferty pracy w firmie BOTRANS Sp.z o.o. - Kościerzyna Nasze Miasto

Wróć na koscierzyna.naszemiasto.pl Nasze Miasto