Ostre słowa trenera podziałały na zawodników [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

MACIEJ WAJER
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna po bardzo ciekawym widowisku przed własną publicznością pokonał rezerwy Orlenu Wisły Płock.

Początek spotkania rozgrywanego w śro-dku tygodnia nie był najlepszy w wykonaniu naszych zawodników. Pierwsze skrzypce grali przyjezdni, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Szczypiorniści z Płocka imponowali przede wszystkim szybkością konstruowanych akcji, które zwykle kończyły się zdobyciem bramki. Po kilkunastu minutach gry, trener Sokoła Andrzej Gryczka poprosił o czas, w czasie którego udzielił ostrej reprymendy swoim zawodnikom. Jak się okazało, męska rozmowa przyniosła skutek. Szczypiorniści Sokoła szybko wzięli się do odrabiania strat i na koniec pierwszej połowy doprowadzili do remisu 12:12. W drugiej połowie kibice mieli okazję podziwiać świetne widowisko, w trakcie którego obie drużyny wymieniały się ciosami. Losy meczu rozstrzygnęły się dopiero na pięć minut przed końcem. W tym czasie szczypiorniści zaaplikowali rywalom aż cztery bramki, zachowując przy tym czyste konto. Ostatecznie Sokół wygrał 24:20.

Nasz zespół kolejne spotkanie rozegra w najbliższy weekend, a jego rywalem będzie Gwardia Koszalin.