Okręg 1
Cegielnia, Chojnicka od 26, Cicha, Czapliniec, Gajowa, Klasztorna, Hugo Kołłątaja, Rudolfa Lassa, Łagodna, Miła, Pogodna, Piotra Skargi, Spokojna, Storczykowa, Jakuba Wejhera, Wierzysko, Żurawia;
Okręg 2
8 Marca, Chojnicka do 25, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Leśne Wzgórze, Apolinarego Siekierkowskiego, Stolarska, Wojska Polskiego od 7;
Okręg 3
Kasztanowa 1, od 3 do 6;
Okręg 4
Brzozowa, Topolowa, Kasztanowa 2;
Okręg 5
Dębowa, Jesionowa, Klonowa, Marii Skłodowskiej - Curie 21, 23, 25, 27, 29;
Okręg 6
Stanisława Staszica;
Okręg 7
Władysława Reymonta, Marii Skłodowskiej - Curie 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Okręg 8
Fiołkowa, Józefa Hallera, Jagodowa, Jaśminowa, Jeżynowa, Kalinowa, Konwaliowa, Lawendowa, Malinowa, Ignacego Paderewskiego, Alojzego Piechowskiego, Powojowa, Poziomkowa, Lubomira Różyckiego, Sasankowa, Marii Skłodowskiej - Curie 31, 33, 35, 37, 39, od 41, Szydlice, Henryka Wieniawskiego, Wrzosowa, Zawilcowa, Żurawinowa;
Okręg 9
Fryderyka Chopina, Witolda Małcużyńskiego, Stanisława Moniuszki, Karola Szymanowskiego;
Okręg 10
Cypriana Kamila Norwida, Marii Skłodowskiej-Curie 36, 38, 40;
Okręg 11
Adama Asnyka, Władysława Broniewskiego, Jana Brzechwy, Aleksandra Fredry, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Jana Kochanowskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Legionów Polskich, Adama Mickiewicza, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Mikołaja Reja, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Leopolda Staffa, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Juliana Tuwima, Melchiora Wańkowicza, Stefana Żeromskiego;
Okręg 12
31 stycznia 1920 r., 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty, Kupiecka, Bolesława Prusa, Różana, Rzemieślnicza, Władysława Sikorskiego, Marii Skłodowskiej - Curie 1 – 20, 22;
Okręg 13
Teodora Bolduana, Jeziorna, Lipowa, Strzelecka, Strzelnica, Lubomira Szopińskiego, Świętojańska, Romualda Traugutta, Józefa Wybickiego, Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców;
Okręg 14
Antoniego Abrahama, Floriana Ceynowy, Hieronima Derdowskiego, Gryfa Pomorskiego, Teodory i Izydora Gulgowskich, Aleksandra Majkowskiego, Franciszka Marchewicza, Tomasza Rogali, Hanki Sawickiej, Szkolna;
Okreg 15
Marii Bolewskiej, Franciszka Borzyszkowskiego, ks. Konstantego Damrota, Władysława Glocka, Jana Gończa, Jana i Stanisława Gostkowskich, dr Leona Heykego, ks. Hilarego Jastaka, ks. Władysława Landowskiego, Klemensa Lniskiego, gen. Stanisława Maczka, Os. 1000-lecia, Józefa Piłsudskiego, Ignacego Przebendowskiego, Remusa, ks. Bernarda Sychty, Tomasza Targowskiego, ks. Józefa Wryczy, Piotra Wysockiego, Katarzyny Żyndy;
Okręg 16
Biała, Błękitna, Bursztynowa, Gwiezdna, Gałęźna, Karpiowa, Kartuska, Księżycowa, Ignacego Krasickiego, Łąkowa, Piaskowa, Słoneczna, Srebrzysta, Wiejska, Zielona, Złocista;
Okręg 17
Bazowa, Budowlanych, Chłodna, Drogowców, Jedności Robotniczej, Kolejowa, Krótka, Letnia, Mała Kolejowa, Miedziana, Przemysłowa, Składowa, Stalowa, Widokowa;
Okreg 18
Xawerego Dunikowskiego, Jana Michałowicza, Osiedle za Lasem, Polskiego Czerwonego Krzyża, Rolnicza, Sobótki, Jakuba Tatarkiewicza, Towarowa, Transportowców, Wita Stwosza, Mariana Wnuka;
Okręg 19
Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, Artura Grottgera, Christiana Ignacego Jereczka, Juliusza Kossaka, Jacka Malczewskiego, Stanisława Małachowskiego, Markubowo, Jana Matejki, Piotra Michałowskiego, Mostowa, Plebanka, Skarszewska, Sosnowa, Świerkowa, Witkacego, Stanisława Wyspiańskiego;
Okręg 20
Dworcowa, Jana Karnowskiego, Mała Dworcowa, Mestwina II, Franciszka Sędzickiego, Władysława Szulca, Świętopełka;
Okręg 21
3 Maja, Długa, Gdańska, Kamienna, Kapliczna, Kościelna, Kowalska, Mała Młyńska, Mazurka Dąbrowskiego, Miodowa, Młyńska, Ogrodowa, Partyzantów, Plac św. Jana Pawła II, Ratuszowa, Rynek, Rynkowa, Słodowa,
Spichlerzowa, Targowa, Józefa Tkaczyka, Wodna, Wojska Polskiego do 6, Źródlana;
Policja podsumowała majówkę na polskich drogach
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?