Zapasy. Cartusia Kartuzy

(u)
Adam Karczewski, zapaśnik Cartusii Kartuzy zdobył złoty medal podczas mistrzostw Wybrzeża młodzików, które odbyły się w sali gimnastycznej ZKS Miastko. Prawo startu w tych zawodach mieli zawodnicy urodzeni w roku ...

Prawo startu w tych zawodach mieli zawodnicy urodzeni w roku 1985 i młodsi. Turniej rozegrano w dziesięciu kategoriach wiekowych. Zespół kartuski do finału wprowadził sześciu zawodników z czego jeden zdobył złoty, a pięciu srebrne medale.

Podajemy wyniki kartuskich zapaśników.
Pierwsze miejsce zajął Adam Karczewski w kategorii wagowej 65 kg.
Srebrne medale zdobyli: Edgar Pogosjan (kat. 32 kg), Kamil Lange (kat. 35 kg), Mateusz Miloch (kat. 38 kg), Dawid Richert (kat. 53 kg), Filip Klas (kat. 59 kg). Na trzeciej pozycji uplasowali się Grzegorz Meliksetian (kat. 32 kg) i Łukasz Formela ( kat. 73 kg).

W klasyfikacji zespołowej Cartusia znalazła się na drugiej pozycji, uzyskując 15 pkt. Na pierwszym miejscu uplasowali się zapaśnicy z ZKS Miastko (17 pkt), natomiast trzecie miejsce przypadło zawodnikom z klubu Granica Gdańsk, którzy zdobyli zespołowo 14 pkt.