Zawodnicy Stolema Nowy Klincz wzięli udział w swoich drugich zawodach w badmintonie

SURA MK
Zawodnicy Stolema Nowy Klincz rywalizowali w turnieju o Grand Prix Gdańska, w kategoriach U11, U15 oraz Open.

W zawodach brali udział zawodnicy z klubów w Gdańska, Bytowa, Miastka, Władysławowa, Gniewu oraz z Nowego Klincza. W kategorii U11 chłopców drugie miejsce zajął Damian Szultk. W kategorii U15 chłopców Wiktor Brandt zajął drugie miejsce indywidualnie oraz trzecie miejsce w deblu w parze z Patrykiem Niklasem. Wiktor ma 12 lat, więc rywalizował ze starszymi zawodnikami.

W kategorii U15 dziewcząt startowały 4 zawodniczki: Alicja Kin, Sara Zblewska, Oliwia Zblewska oraz Anna Szenwald. Tym razem złoto zdobyły w grze podwójnej Anna Szenwald w parze z Oliwią Zblewską. Natomiast indywidualnie trzecie miejsce przypadło w udziale Oliwii Zblewskiej.

W kategorii OPEN Stolema reprezentowali Maksym Szulta oraz Michał Marczyk, który zajął drugie miejsce.