Zwycięstwo i porażka

WM
Zawodnicy Kaszubii w ramach przygotowań do piłkarskiej wiosny rozegrali dwa spotkania kontrolne.

Pierwszym rywalem biało-bordowych była IV-ligowa Wietcisa Skarszewy, z którą nasi piłkarze nie mieli większych problemów i pewnie zwyciężyli 4:0.

Wszystkie bramki padły w drugiej odsłonie. Ich autorami byli Artur Formela (zdobył dwa gole), Artur Kowalczyk oraz Michał Hadrysiak, a więc zawodnicy, którzy zostali pozyskani w zimowej przerwie.

W kolejnym meczu nie było już tak dobrze, jednak rywal był znaczenie silniejszy - II-ligowa Olimpia Elbląg. Po pierwszej połowie tego spotkania był remis 1:1, niestety po zmianie stron głównie strzelali już elblążanie, którzy ostatecznie zwyciężyli 5:2.

Trafienia dla biało-bordowych zaliczyli Arkadiusz Byczkowski i Michał Bieliński.