Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Najbrzydsze ulice w Kościerzynie. Są takie miejsca, z których mieszkańcy nie są dumni...

Redakcja
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
TOP 5 najbrzydszych ulic w Kościerzynie, które wytypowali Czytelnicy "Dziennika Bałtyckiego". Wskazaliście te, które z uwagi na różne zaniedbania są po prostu brzydkie. Która z ulic Kościerzyny zasługuje na miano najbrzydszej?

Które ulice w Kościerzynie są najbrzydsze

Zrujnowane budynki, szaro, buro, brudno, po prostu brzydko... Te ulice raczej nie są wizytówką Kościerzyny. A z pewnością nie przynoszą nam chluby. Jak się okazuje jest w mieście kilka miejsc, z których mieszkańcy nie są dumni.

Chociaż wiele kościerskich straszydeł doczekało się remontu lub zniknęło z mapy miasta, to równie sporo prosi się o remont lub jakieś inne rozwiązanie.

Zapytaliśmy naszych Czytelników, które ulice w Kościerzynie są najbrzydsze. Wśród najczęściej wymienianych ulic znajdują się:

 • Wodna
 • Rynkowa
 • Ratuszowa
 • Mała Młyńska
 • J. Wybickiego

Przejdź do galerii i zobacz, jak "prezentują się" ulice w Kościerzynie. Dodajmy, że wiele z nich znajduje się w ścisłym centrum miasta, można powiedzieć - w samym sercu Kościerzyny:

Tarnów: most na Wątoku dostał patrona

TOP 5 najbrzydszych ulic w Kościerzynie. Twoim zdaniem jest to:

Trwa głosowanie...

Najbrzydsza ulica w Kościerzynie to:

koscierzyna.naszemiasto.pl

Estetyka ulic w miastach może być subiektywna, a to, co jedna osoba uważa za brzydkie, inna może postrzegać inaczej. Niemniej jednak, istnieje kilka powszechnych czynników, które mogą wpływać na to, że niektóre ulice w miastach są postrzegane jako mniej atrakcyjne:

 • Zaniedbanie i brak konserwacji: Ulice, na których niepodejmowane są regularne prace konserwacyjne, takie jak naprawy chodników, utrzymanie zieleni czy malowanie budynków, mogą prezentować się mniej estetycznie.
 • Brak planowania urbanistycznego: W niektórych przypadkach brak spójnego planowania urbanistycznego może prowadzić do chaotycznej zabudowy, niespójności stylów architektonicznych czy nieprzemyślanego rozmieszczenia elementów infrastruktury miejskiej.
 • Brak zieleni i terenów zielonych: Ulice ubogie w roślinność i tereny zielone mogą być postrzegane jako szare i nieprzyjemne. Zieleń miejska nie tylko poprawia estetykę, ale również wpływa na jakość powietrza i komfort mieszkańców.
 • Problemy związane z ruchem ulicznym: Jeśli ulice są zatłoczone, zaniedbane, a infrastruktura komunikacyjna nie jest dostosowana do potrzeb mieszkańców, może to wpływać na odczucie brzydoty.
 • Zabudowa przemysłowa lub komercyjna: Obszary z intensywną zabudową przemysłową lub komercyjną mogą charakteryzować się większymi obiektami, parkingami, reklamami, co nie zawsze jest postrzegane jako estetyczne.
 • Problemy społeczne: Obszary dotknięte problemami społecznymi, takimi jak bezdomność czy brak bezpieczeństwa, mogą wpływać na postrzeganie ulic jako mniej atrakcyjnych.
Polecjaka Google News - Dziennik Bałtycki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na koscierzyna.naszemiasto.pl Nasze Miasto