MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd tygodnia z 14.04.2024 w Kościerzynie. Najważniejsze wydarzenia od 7.04 do 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Kościerzyny, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyniki wyborów do rady powiatu kościerskiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?”?

Przegląd tygodnia: Kościerzyna, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wyniki wyborów do rady powiatu kościerskiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Jak rozłożyły się głosy mieszkańców powiatu kościerskiego? Jakie wyniki uzyskali poszczególni kandydaci? Zobacz, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Stara Kiszewa

W niedzielę Polacy udali się do urn, aby oddać swój głos w wyborach samorządowych 2024. Wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte, a z poszczególnych placówek spływają wstępne wyniki. Jak wygląda ostateczny rezultat głosowania i kto spośród kandydujących na wójta gm. Stara Kiszewa oraz do rady gminy otrzyma najwięcej głosów? Potwierdzimy już niebawem.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w Kościerzynie

Wybory samorządowe 2024 zakończyły się. Polacy, którzy zdecydowali się wziąć w nich udział, oddali już swoje głosy, a lokale wyborcze zostały zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne wyniki, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Jak zagłosowali wyborcy i kto obejmie fotel burmistrza Kościerzyny oraz zostanie radnym miasta? Już wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Kościerzyna: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Kościerzynie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Smakosze zacierają ręce! W Kościerzynie trwa Festiwal Food Trucków. Ulicę opanowało jedzenie z całego świata

Jest ostro i słodko, obiadowo i deserowo. Co, kto lubi. Smakosze nie pożałują. Na ul. Ogrodowej w Kościerzynie trwa Festiwal Food Trucków. To okazja, aby spróbować egzotycznych smaków. Impreza potrwa do niedzieli.

📢 Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu to królestwo roślin i ogrodowych inspiracji

Targi Ogrodniczo-Pszczelarskie w Lubaniu to hit wiosny! Królują tu drzewa, krzewy i kwiaty z całego świata. Ogromna oferta może przyprawić o zawrót głowy. W sobotę zjawiły się tłumy osób, które szukały ogrodowych inspiracji.

📢 Poznaj dzielnicowych z powiatu kościerskiego. Oto policjanci „pierwszego kontaktu”

Dzielnicowy to policjant „pierwszego kontaktu”, dbający o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rewirze, funkcjonariusz do którego każdy może zwrócić się o pomoc i poradę prawną, przekazać informacje dotyczące bezpieczeństwa. Znasz swojego dzielnicowego? W naszej galerii zdjęć możesz poznać wszystkich dzielnicowych z powiatu kościerskiego.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Nowa Karczma

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na wójta gm. Nowa Karczma, a także kto będzie sprawował mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Lipusz w wyborach 2024

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Lipusz i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Liniewo w wyborach 2024

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na wójta gm. Liniewo oraz kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Kościerzyna

Wiemy, jaki jest rezultat głosowania na wójta gm. Kościerzyna oraz kto zasiądzie w radzie gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje. Zobacz, ile głosów uzyskali kandydaci z poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Karsin

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Karsin i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Oto wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Dziemiany w wyborach samorządowych 2024

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na wójta gm. Dziemiany oraz kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Ochrona poprzez działanie na użytku ekologicznym „Zdradzonko”. Usuwane są krzewy i podrosty

Na terenie użytku ekologicznego „Zdradzonko” położonego na obszarze Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego trwają prace związane z ochroną siedliska przyrodniczego. Usuwane są krzewy, podrosty oraz posusz drzew z terenu torfowiska.

📢 Co się z nimi stało? Zaginęli mając kilka czy kilkanaście lat... Szukają ich rodziny i Fundacja Itaka

Zaginęli mając kilka czy kilkanaście lat. Szukają ich rodziny i Fundacja Itaka. Sprawy zaginięć dzieci należą do najbardziej delikatnych i bolesnych. Ciężko wyobrazić sobie tragedię rodziców, którzy tracą swoją pociechę nie wiedząc, jaki spotkał ją los. Teraz dzieci mogą wyglądać zupełnie inaczej niż w chwili zaginięcia, zwłaszcza jeśli minęło wiele lat. Dlatego publikacja informacji o zaginionych wraz z aktualnymi wizerunkami i danymi identyfikacyjnymi, jest kluczowa dla ich odnalezienia. Czasem nawet najdrobniejsze wskazówki lub obserwacje mogą przyczynić się do rozwiązania tajemnicy ich zniknięcia. Zobaczcie galerię zdjęć.

📢 Kierowca citroena zatrzymany w Grabowskiej Hucie. Policjanci wyczuli od niego woń alkoholu

Ponad pół promila alkoholu w organizmie miał 42-letni mężczyzna zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów z kościerskiej komendy. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy kategorii B i C. Mieszkaniec powiatu kartuskiego stanie teraz przed sądem, gdzie odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

📢 Konkurs Polska Miss 30+ rozstrzygnięty! Poznaj najpiękniejszą 30-latkę w Polsce

Konkurs Polska Miss 30+ został rozstrzygnięty! Już wiadomo do kogo trafiła korona i nagrody. Trzeba jednak podkreślić, że wszystkie uczestniczki były wyjątkowe. Poznajcie Najpiękniejszej Polki i zobaczcie ich zdjęcia w oszałamiających kreacjach.

📢 23-latek w Lubaniu miał zakaz prowadzenia pojazdów, ale wsiadł za kierownicę i to po alkoholu!

Kierowca opla może trafić nawet na 5 lat do więzienia. Policjanci zatrzymali go w Lubaniu jak prowadził po alkoholu i to jeszcze z sądowym zakazem kierowania pojazdami.

📢 W niedzielę w Kościerzynie motoryzacyjny piknik dla Poli! Możesz poczuć się jak kierowca rajdowy

14 kwietnia w Kościerzynie odbędzie się Piknik z Full Gazem dla Poli. Na torze wrak race pojawią się najróżniejsze samochody, a uczestnicy pomagając dziewczynce, będą mogli skorzystać z przejażdżki dowolnym autem. Szykuje się świetna zabawa!

📢 Jezioro Kapliczne w Kościerzynie wczoraj i dziś. To wyjątkowe miejsce wciąż zachwyca

Jezioro Kapliczne w Kościerzynie to idealne miejsce na wiosenny spacer. Wokół prowadzi ścieżka, znajduje się też plac zabaw i siłownia. Chętnie spotykają się tu młodzi jak i nieco starsi mieszkańcy. Tak było też przed wieloma laty. Dzięki zdjęciom zamieszczonym na facebookowym profilu Kościerzyna na fotografii możemy zobaczyć jak dawniej prezentowało się jezioro i mieszkańcy, którzy chętnie tu odpoczywali.

📢 „Guzik mnie to obchodzi” - to wyjątkowa akcja uczniów. Zebrali 17 tys. guzików, które przekazano na cele charytatywne

To wyjątkowy projekt, który narodził się w sercach uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie. Pod hasłem „Guzik mnie to obchodzi” ukrywa się niezwykła inicjatywa, której celem jest wsparcie osób dotkniętych kryzysem psychicznym.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na koscierzyna.naszemiasto.pl Nasze Miasto