Nandruk wygrywa w ostatnich sekundach z drużyną Lipusza [GALERIA ZDJĘĆ, WIDEO]

MACIEJ WAJER
Po świątecznej przerwie na parkiet powrócili piłkarze rywalizujący w ramach Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W ostatniej kolejce nie brakowało emocji, a kibice nie mogli narzekać na brak bramek.

Jedno z najlepszych widowisk w I lidze stworzyły drużyny Michaela Lipusz i Nandruku. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli lipuszanie. W drugiej połowie do wyrównania doprowadzili rywale. Końcówka meczu, to moment, gdy emocje sięgnęły zenitu. Piłkarze Nandruku postawili wszystko na jedną kartę i praktycznie zamknęli przeciwników na ich własnej połowie. W ostatniej minucie stworzyli akcje, po których mogły paść bramki. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, Nandruk na 20 sekund przed końcem zdobył zwycięskiego gola. W kolejnym meczu Jareks pokonał 6:2 zespół Garska Drób. Z kolei Compus Reklamy uległ 1:4 Mat Bud Texas Pub. W ostatnim spotkaniu I ligi, Zajazd Leśny Dworek zdemolował drużynę Trober Polska wygrywając 9:3.

W II lidze emocji też nie brakowało. Dream Garden wygrał 5:0 z OSP Grabowo, a Kaliszanka Dziemiany przegrała z Domstarem 1:3. W kolejnym starciu, BS Electric AC DC uległ 1:4 Wierzycy Stara Kiszewa, a Pub La Rocca doznał porażki w meczu z Wencik Team 1:3.

W III lidze kibice zobaczyli najwięcej bramek. Sami Swoi pokonali 3:2 drużynę Miłośników 4 Kółek. Ze zwycięstwa cieszyli się też piłkarze Hugo Team, którzy ograli 8:2 Kajko Wielki Klincz. Komplet punktów zgarnęli też Cygany, którzy pokonali Texas Pub II 5:1. Remisem 3:3 zakończył się mecz OP Team z Bielawa Transport. W ostatnim III-ligowym spotkaniu El Miś rozgromił 9:1 zespół Bez Kitu. Najbliższa kolejka spotkań Powiatowej Halowej Ligi Piłki Nożnej zostanie rozegrana w ten weekend.