Sierż. Kamil Jędryczka zdobył złoty medal w ju jitsu brazylijskim na Mistrzostwach Polski

Joanna Surażyńska
Funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie sierż. Kamil Jędryczka zdobył złoty medal w Mistrzostwach Polski w ju jitsu brazylijskim 2022 r. Nasz policjant okazał się najlepszy spośród 42 zawodników z całej Polski oraz zagranicy.

W miniony weekend w Poznaniu odbyły się prestiżowe Mistrzostwa Polski w ju jitsu brazylijskim 2022 r. Policjant z kościerskiej komendy sierż. Kamil Jędryczka zdobył złoty medal w kategorii No Gi kategoria dorośli biały 85,5 kg. W tej kategorii startowało 42 zawodników.

Funkcjonariusz stoczył sześć walk, wszystkie zwyciężył, zdobywając tytuł Mistrza Polski. Policjant Kamil na poważnie zaczął treningi ju jitsu ponad roku temu i ta intensywna praca doprowadziła go do mistrzostwa. Umiejętności zdobyte podczas treningów i zawodów przydają się w czasie pełnienia służby na terenie powiatu kościerskiego.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?