Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Jakich sklepów brakuje w Kościerzynie? Nasi Czytelnicy mają swoje typy

Joanna Surażyńska
Joanna Surażyńska
Reporterzy Polska Press/Materiały promocyjne
Jakie jeszcze sklepy powinny powstać w Kościerzynie, jakich wciąż brakuje? Zapytaliśmy o to mieszkańców powiatu kościerskiego. Wskazali nam konkretne marki i branże.

Zapytaliśmy naszych Czytelników, jakiego sklepu brakuje w Kościerzynie. Oto efekty naszej sondy! W galerii zdjęć znajdziesz konkretne propozycje wskazane przez internautów na naszym profilu na Facebooku - koscierzyna.naszemiasto.

Niedawno w Kościerzynie na ul. Przemysłowej powstała nowa Biedronka, kolejna już w naszym mieście. W 2022 roku przy ulicy Józefa Hallera 29 w Kościerzynie otwarto Action, a następnie kolejne sklepy w budynku po byłym Tesco. W 2021 roku niedaleko otwarto Jysk.

Powstawanie nowych sklepów w miastach ma wiele korzyści zarówno dla mieszkańców, jak i lokalnej gospodarki. Zapewnia to łatwiejszy dostęp do różnorodnych produktów i usług, eliminując konieczność długotrwałych podróży poza miasto. Ponadto, tworzenie nowych sklepów generuje miejsca pracy dla lokalnych mieszkańców, wspierając rozwój gospodarczy regionu i obniżając wskaźnik bezrobocia.

Nowe sklepy wprowadzają konkurencję na rynku, co prowadzi do różnorodności oferty produktów, obniżenia cen, poprawy jakości usług i stymulowania innowacyjności. To z kolei korzystnie wpływa na konsumentów, którzy mogą cieszyć się większym wyborem i konkurencyjnymi cenami.

Ponadto, nowe sklepy stanowią wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców, dając im szansę na rozwinięcie działalności. Promowanie lokalnych marek i produktów sprzyja wzrostowi lokalnej przedsiębiorczości. Dodatkowo, sklepy przyczyniają się do ożywienia przestrzeni miejskiej, tworząc miejsca spotkań i społeczności.

Rozwój nowych sklepów niesie ze sobą również innowacje i nowe trendy. Sklepy często wprowadzają nowe technologie zakupów, ekologiczne podejścia do działalności handlowej lub innowacyjne strategie marketingowe, przyciągając uwagę konsumentów i tworząc dynamiczną atmosferę handlową w miastach. W rezultacie, rozwój sklepów w miastach przyczynia się do poprawy jakości życia mieszkańców i wspiera rozwój lokalnych społeczności.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na koscierzyna.naszemiasto.pl Nasze Miasto