Piłka ręczna. I liga

wm
Piłkarki ręczne UKS PCM Kościerzyna nie sprostały w meczu wyjazdowym Słupii Słupsk i musiały uznać wyższość przeciwniczek, które wygrały 34:30 (15:13). O stracie punktów zdecydowała słaba postawa w obronie oraz wiele niewykorzystanych sytuacji.

W pierwszej odsłonie nasz zespół próbował nawiązać walkę z przeciwnikiem i udało mu się doprowadzić do remisu 9:9. Jednak na przerwę nasze zawodniczki schodziły ze stratą dwóch bramek. Drugą połowę znakomicie zaczęły gospodynie, które skutecznie powiększały przewagę. Trzeba mieć nadzieję, że ten zimny prysznic zadziała mobilizująco na zawodniczki Dariusza Męczykowskiego i Andrzeja Piechowskiego.