Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

W Starej Kiszewie w specjalnej ankiecie pytają mieszkańców o ich potrzeby kulturalne

Edyta Łosińska-Okoniewska
Edyta Łosińska-Okoniewska
Jednym z największych wydarzeń kulturalnych organizowanych latem w Starej Kiszewie jest Festiwal Kiszewskie Smaki.
Jednym z największych wydarzeń kulturalnych organizowanych latem w Starej Kiszewie jest Festiwal Kiszewskie Smaki. Edyta Łosińska-Okoniewska
Mieszkańcy gminy Stara Kiszewa mogą się wypowiedzieć jakie są ich oczekiwania odnośnie do oferty kulturalnej. Urzędnicy chcą ją dostosować do konkretnych potrzeb. Swoje zdanie można wyrazić w specjalnej ankiecie.

W Starej Kiszewie pytają mieszkańców, jak chcieliby spędzać czas

Wydarzenia kulturalne organizowane na terenie gmin mają duże znaczenie dla mieszkańców. Pozwalają nie tylko spędzić atrakcyjnie czas, ale także poszerzać horyzonty czy zdobywać nowe umiejętności. W Starej Kiszewie pojawia się okazja, aby wypowiedzieć się na temat potrzeb kulturalnych.

Na stronie internetowej Urzędu Gminy w Starej Kiszewie znajduje się ankieta potrzeb, w której mieszkańcy mogą zaznaczyć jakie są ich oczekiwania odnośnie do oferty kulturalnej.

- Zebrane informacje posłużą do lepszego dopasowania oferty kulturalnej gminy do Państwa potrzeb - informują pracownicy Urzędu Gminy w Starej Kiszewie.

Tu możesz wypełnić ankietę: Tu możesz wypełnić ankietę

W ankiecie znalazły się m.in. pytania dotyczące korzystania z oferty kulturalnej na terenie gminy Stara Kiszewa lub sąsiednich, form rozwijania zainteresowań, przyczyn rezygnacji z udziału w wydarzeniach kulturalnych na terenie gminy, a także aktywności, którym mieszkańcy lubią poświęcać czas. Jak widać pracownicy urzędu, którzy odpowiadają za przygotowanie równego rodzaju wydarzeń chcą dostosować je do potrzeb mieszkańców.

- Sporo się dzieje w naszej gminie i oferta jest ciekawa, zwłaszcza dla młodszego pokolenia - mówi Elżbieta, mieszkanka gminy Stara Kiszewa. - Doceniam zwłaszcza zajęcia, które organizowane są dla dzieci w poszczególnych miejscowościach w lokalnych świetlicach. To naprawdę duży plus, bo nie każdy może dojechać do Starej Kiszewy. A jeśli dzieje się coś na miejscu, to dzieci z chęcią z tego korzystają. Nauka języka angielskiego to bardzo cenna inicjatywa. Może warto byłoby pomyśleć o takich zajęciach także dla dorosłych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak się pozbyć gniewu? Jest prosty sposób!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na koscierzyna.naszemiasto.pl Nasze Miasto