Za nami Turniej RINGO o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna [ZDJĘCIA]

Joanna Surażyńska
22 sierpnia 2018 r. na boisku sportowym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Kościerzynie odbył się Turniej RINGO.

W zawodach wzięły udział cztery drużyny, które mierzyły się systemem każdy z każdym. Po zaciętym i wyrównanym boju na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw uplasowała się drużyna w składzie Tomek, Adrian i Damian, tuż za nimi znalazł się Konrad, Szymon, Alan i Wiktor, na ostatnim miejscu podium stanęli Dawid, Paweł i Piotr. Czwarte miejsce zajęła drużyna w składzie: Maja, Hubert i Alek.

Po meczach nastąpił czas na wręczenie medali i nagród dla wszystkich dzieci uczestniczących w turnieju, który został zorganizowany w ramach zajęci sportowo – rekreacyjnych na boiskach sportowych przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 i 2 w Kościerzynie.

Pamiętajmy, że sport traktujemy jako zabawę, nie jako rywalizację. A naszym głównym celem jest wpoić dzieciom zamiłowanie do ćwiczeń i ruchu na świeżym powietrzu.