MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Powołano nowych zastępców dyrektora PODR w Lubaniu! Zostali nimi Karolina Wróbel i Jerzy Bławat

Edyta Łosińska-Okoniewska
Edyta Łosińska-Okoniewska
Karolina Wróbel i Jerzy Bławat zostali nowymi zastępcami dyrektora PODR w Lubaniu.
Karolina Wróbel i Jerzy Bławat zostali nowymi zastępcami dyrektora PODR w Lubaniu. Arch PODR/Arch. Prywatne
Kolejne zmiany kadrowe mają miejsce w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Powołano dwóch nowych zastępców dyrektora. Funkcję tę pełnią Karolina Wróbel i Jerzy Bławat.

Nowi zastępcy dyrektora PODR w Lubaniu

Kolejne zmiany kadrowe nastąpiły w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Powołano dwóch nowych zastępców dyrektora. Zostali nimi Karolina Wróbel i Jerzy Bławat. Wcześniej funkcję tę pełniły Ewa Szymańska i Katarzyna Jasińska.

Nominacje w imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekielskiego, w obecności pracowników centrali PODR w Lubaniu, nowym zastępcom wręczył Aleksander Mach, dyrektor PODR w Lubaniu.

Dodajmy, że to kolejna zmiana w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego. Na początku marca na stanowisko dyrektora powrócił Aleksander Mach, który w 2016 roku został odwołany przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi z PiS, Krzysztofa Jurgiela pomimo jednogłośnego sprzeciwu Rady Społecznej Doradztwa Rolniczego działającej przy Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu.

Aleksander Mach od lat związany jest z branżą rolniczą i przemysłem rolno-spożywczym. Ukończył Uniwersytet Warmińsko-Mazurski na Wydziale Nauk o Żywności. Posiada tytuł MBA oraz ukończył liczne kursy dotyczące zarządzania. Jest uznanym na rynku managerem z wieloletnim doświadczeniem. Pełnił funkcję dyrektora m.in. w firmie Wipasz S.A. oraz Biofeed Sp. z o.o. oraz zasiadał w radach nadzorczych w spółkach z udziałem Skarbu Państwa. Po raz pierwszy objął stanowisko dyrektora ośrodka doradztwa rolniczego w 2012 roku w wyniku konkursu.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź "Dziennik Bałtycki" codziennie. Obserwuj dziennikbaltycki.pl!

- PODR w Lubaniu będzie wspierać rolników - mówi dyrektor Aleksander Mach. - Będziemy działać na rzecz rozwój obszarów wiejskich i będziemy zachęcali do stosowania innowacji. PODR w Lubaniu dotrze do wszystkich rolników i przekona ich, by korzystali ze środków unijnych. To nie tylko szansa dla rolnictwa, ale i dla wszystkich mieszkańców obszarów wiejskich, a także całego społeczeństwa. Przede mną ciężka i wymagająca praca, ale jestem gotów całkowicie się jej poświęcić.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na koscierzyna.naszemiasto.pl Nasze Miasto