Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wyjątkowy jubileusz druhów z OSP Karsin. Świętowali Złote Gody! Gratulujemy Teresie i Janowi Meggerom

Edyta Łosińska-Okoniewska
Edyta Łosińska-Okoniewska
Złote Gody świętowali Teresa i Jan Meggerowie z Karsina. Pan Jan jest druhem OSP Karsin, więc strażacy przygotowali niespodziankę.
Złote Gody świętowali Teresa i Jan Meggerowie z Karsina. Pan Jan jest druhem OSP Karsin, więc strażacy przygotowali niespodziankę. OSP Karsin
Złote Gody świętowali Teresa i Jan Meggerowie z Karsina. Jubilat jest członkiem OSP Karsin więc druhowie z jednostki przygotowali wyjątkową niespodziankę dla małżonków.

Złote Gody w OSP Karsin

Strażacy z OSP Karsin uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu - Złotych Godach, jednego z druhów, który wspólnie z małżonką świętował 50. rocznicę ślubu. Bohaterami wydarzenia byli Teresa i Jan Meggerowie z Karsina. Strażacy natomiast zadbali o wyjątkową oprawę wydarzenia.

- 25 listopada 2023r. Złote Gody obchodzili Teresa i Jan Meggerowie z Karsina - mówi Krzysztof Datta, komendant gminny OSP Karsin. - Co warte podkreślenia druh Jan jest wieloletnim członkiem naszej OSP, jeszcze kilka lat temu uczestniczył czynnie w akcjach ratowniczo - gaśniczych. Nasi jubilaci po uroczystej mszy dziękczynnej udali się do miejscowego Domu Kultury, by dalej świętować. Tam czekała na nich „strażacka brama” przygotowana przez strażaków. Przy dźwięku syren naszych pojazdów, w asyście szpalera strażackiego, złożyliśmy Jubilatom życzenia długiego życia w zdrowiu i pomyślności.

Warto nadmienić, że jubileusz 50-lecia małżeństwa, zwany również złotymi godami, to wyjątkowa okazja do uczczenia trwałej miłości i zaangażowania między małżonkami. W planowaniu uroczystości jubileuszowych często biorą udział dzieci, wnuki i inni członkowie rodziny tworząc niezapomniane chwile dla jubilatów.

Dodajmy, że wcześniej, bo 25 sierpnia 2023 r. 55. rocznicę ślubu świętowali Henryka i Mieczysław Weltrowscy. Pani Henryka jest aktywną członkinią Kobiecej Drużyny Pożarniczej OSP Karsin, angażującą się w lokalne działania. I w tym przypadku we wspólnym świętowaniu wzięli udział strażacy, którzy przygotowali uroczystą oprawę.

Osiągnięcie takich jubileuszy to zaszczyt, a długoletnia miłość i wierność są godne podziwu! Te okoliczności stanowią wyjątkową okazję do wyrażenia szacunku i podziękowania za wzajemną życzliwość, wsparcie i miłość, które przetrwały przez lata. Życzymy jubilatom dalszych wspólnych lat pełnych radości, zdrowia i miłości!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Chcesz sprzedać mieszkanie ? To musisz wiedzieć!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na koscierzyna.naszemiasto.pl Nasze Miasto